26 FINAŁ WOŚP W BODZANOWIE – ZEBRANO 43 070,28 zł

https://www.facebook.com/pg/Gmina-Bodzanow-458837254301559/photos/?tab=album&album_id=819573461561268

14 stycznia 2018 roku w Bodzanowie na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej odbył się 26. Finał WOŚP. W tym roku udało nam się zebrać rekordową sumę w wysokości 43070,28 złotych oraz 25,49 euro, a także złotą obrączkę. Dzielnie wspierało nas 120 wolontariuszy. Continue reading „26 FINAŁ WOŚP W BODZANOWIE – ZEBRANO 43 070,28 zł”

Moja mała Ojczyzna – Gmina Bodzanów w obiektywie młodego fotografa w Rok Rzeki Wisły 2017

24 listopada odbyło się podsumowanie projektu pn. „Moja mała Ojczyzna – Gmina Bodzanów w obiektywie młodego fotografa w Rok Rzeki Wisły 2017”, w ramach którego powstało „Koło Młodego Fotografa”. Działanie finansowane było przez Program Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej „Młodzi Razem”. Środki finansowe pozyskało Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „SOKÓŁ”, zaś za realizację projektu odpowiedzialne było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Bodzanowie.  Continue reading „Moja mała Ojczyzna – Gmina Bodzanów w obiektywie młodego fotografa w Rok Rzeki Wisły 2017”

Kolejne zajęcia fotograficzne

Tym razem zajęcia fotograficzne prowadzone przez Pana Marka Konarskiego w ramach projektu „Moja mała Ojczyzna Gmina Bodzanów w obiektywie młodego fotografa w Rok Rzeki Wisły 2017” odbyły się w terenie. Dzieci odwiedziły Spichlerz przy Domu Pomocy Społecznej w Nowym Miszewie, gdzie miały okazję obejrzeć pracę mieszkańców DPS, a także wziąć udział w sesji fotograficznej.

Continue reading „Kolejne zajęcia fotograficzne”

XIII Jarmark Norbertański

XIII Jarmark Norbertański już za nami.Towarzyszyło nam wiele pozytywnych emocji,dużo dobrej zabawy, a cudowne nastroje dopisywały wszystkim, którzy przybyli na tę uroczystość. Stoisko Gminnego Centrum Kultury i Sport cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a przygotowane przez nas atrakcje zgromadziły mnóstwo milusińskich.

 

 

Turniej Tenisa Stołowego w Łącku-20.05.2017 r.

      Za nami bardzo udany Turniej Tenisa Stołowego w Łącku. Na zakończenie sezonu odnieśliśmy ogromny sukces. Dwudziestoosobowa reprezentacja z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Bodzanowie wystartowała niemal we wszystkich kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn, zajmując następujące lokaty w poszczególnych kategoriach:

Klasyfikacja turniejowa.

Kategoria młodzieżowiec – mężczyźni:

 1. Adrian Kozaczuk
 2. Krystian Szajewski
 3. Damian Szajewski
 4. Paweł Bauman
 5. Michał Kułak
 6. Kamil Dudek

Kategoria kadet junior – mężczyźni

 1. Marcin Bońko
 2. Marcin Michalak
 3. Bartłomiej Trala

Kategoria młodzik – mężczyźni

 1. Jakub Kulpiński

Kategoria młodzieżowiec – kobiety

 1. Klaudia Bauman

 Kategoria kadet junior – kobiety

 1. Kamila Dudek
 2. Daria Borzewska

Należy dodać, że w zawodach brało udział blisko stu zawodników i zawodniczek  z terenu województwa mazowieckiego. W latach ubiegłych swoich sił próbowaliśmy pięciokrotnie zajmując drugą oraz trzecią lokatę.

Podobny obraz

 

 

Bardzo dziękujemy za waleczną postawę i życzymy kolejnych sukcesów !!!