I Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Ojczyzno ma…”

21 kwietnia odbył się I Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Ojczyzno ma…” zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Bodzanowie. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Wójta Gminy Bodzanów Jerzego Staniszewskiego oraz Starostę  Powiatu Płockiego Mariusza Bieńka, który również ufundował część nagród.

Continue reading „I Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Ojczyzno ma…””

26 FINAŁ WOŚP W BODZANOWIE – ZEBRANO 43 070,28 zł

https://www.facebook.com/pg/Gmina-Bodzanow-458837254301559/photos/?tab=album&album_id=819573461561268

14 stycznia 2018 roku w Bodzanowie na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej odbył się 26. Finał WOŚP. W tym roku udało nam się zebrać rekordową sumę w wysokości 43070,28 złotych oraz 25,49 euro, a także złotą obrączkę. Dzielnie wspierało nas 120 wolontariuszy. Continue reading „26 FINAŁ WOŚP W BODZANOWIE – ZEBRANO 43 070,28 zł”

Moja mała Ojczyzna – Gmina Bodzanów w obiektywie młodego fotografa w Rok Rzeki Wisły 2017

24 listopada odbyło się podsumowanie projektu pn. „Moja mała Ojczyzna – Gmina Bodzanów w obiektywie młodego fotografa w Rok Rzeki Wisły 2017”, w ramach którego powstało „Koło Młodego Fotografa”. Działanie finansowane było przez Program Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej „Młodzi Razem”. Środki finansowe pozyskało Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „SOKÓŁ”, zaś za realizację projektu odpowiedzialne było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Bodzanowie.  Continue reading „Moja mała Ojczyzna – Gmina Bodzanów w obiektywie młodego fotografa w Rok Rzeki Wisły 2017”

Kolejne zajęcia fotograficzne

Tym razem zajęcia fotograficzne prowadzone przez Pana Marka Konarskiego w ramach projektu „Moja mała Ojczyzna Gmina Bodzanów w obiektywie młodego fotografa w Rok Rzeki Wisły 2017” odbyły się w terenie. Dzieci odwiedziły Spichlerz przy Domu Pomocy Społecznej w Nowym Miszewie, gdzie miały okazję obejrzeć pracę mieszkańców DPS, a także wziąć udział w sesji fotograficznej.

Continue reading „Kolejne zajęcia fotograficzne”

XIII Jarmark Norbertański

XIII Jarmark Norbertański już za nami.Towarzyszyło nam wiele pozytywnych emocji,dużo dobrej zabawy, a cudowne nastroje dopisywały wszystkim, którzy przybyli na tę uroczystość. Stoisko Gminnego Centrum Kultury i Sport cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a przygotowane przez nas atrakcje zgromadziły mnóstwo milusińskich.